Ukraine
Сайт

Коли я повинен купляти слуховий апарат?

Слухопротезист може точно сказати Вам, чи є у Вас втрата слуху. Ось декілька повсякденних ознак, які допоможуть Вам вирішити, чи потрібна Вам професійна перевірка слуху.

file

Якщо ви відповіли "так" навіть на деякі з них, це, напевно, чудова ідея, щоб звернутись за консультацією до слухопротезиста. І не турбуйтесь . Це просто.  

Чи можу я ще почекати перед тим як купляти слухові апарати?
Це спокусливо чекати, але тут є три причини, чому цього не потрібно робити:

1

Ваш мозок буде дякувати вам за це.
Чим довше ви будете чекати, тим важче, Вашому мозку звикнути до слухових апаратів і вивчити наново певні звуки. Чим раніше Ви почнете використовувати слухові апарати, тим більше шансів, що Ви наведете свій мозок на адаптацію та переосмислення звуків, які Ви, можливо, не чули деякий час.

2

Життя стає кращим, коли ти чуєш краще.
Дослідження, проведені Національною радою старіння, показують, що коли люди починають використовувати слухові апарати, вони відчувають поліпшення свого життя, включаючи їх психічне здоров'я, відчуття незалежності, соціальне життя і, навіть, їх сексуальне життя.

3

Втрата слуху пов'язана з деменцією.
Згідно з нещодавнім дослідженням Університету Джона Хопкінса та Національного інституту з проблем старіння, у літніх людей з невиліковною втратою слуху значно частіше розвивається деменція, ніж у тих, в кого слух в нормі. Точні причини цього поки невідомі, але втрата слуху може бути основною з них. На думку дослідників, використання слухових апаратів може допомогти боротись з цією проблемою.

Find a hearing healthcare professional

If you think you have a hearing loss talk to the experts.
Locate a qualified hearing healthcare professional
close to you.

Check your own hearing now

A hearing healthcare professional can tell you if you have a hearing loss: in the meantime, take this quick self-assessment to screen your own hearing.

Бренд Sonova
Copyright © 2023 Unitron. All rights reserved.