Ukraine
Сайт


Оновіть існуючий слуховий апарат до нового технологічного рівня!

 

Це загальний сценарій: Ви робите покупку, а потім хочете спробувати наступну модель. Ось чому у нас є FLEX: UPGRADE. Модернізовані слухові апарати роблять так багато сенсу, оскільки немає необхідності купувати нові слухові апарати, просто оновіть існуючі та витрачайте менше!


Як це працює? ?

YВи можете випробувати новий технологічний рівень на наявному слуховому апараті безкоштовно. Якщо Вам сподобається те, що ви чуєте, ми можемо зробити його постійним. Якщо ви цього не зробите, ми перепрограмуємо все назад так, як було раніше. І все це без жодних ризиків та зобов'язань!

 

Статистика робить цей бізнес особистим

Знайте свій стиль прослуховування
Ваші слухові апарати автоматично відстежують тип середовища, де Ви проводите час, щоб отримати справжнє відчуття Вашого унікального способу прослуховування.

 

Оцініть свій досвід
YВи можете скористатись функцією My Ratings на своєму мобільному телефоні, щоб записати враження про роботу слухового апарата упродовж усього дня. На наступному прийомі ми разом переглядаємо Ваші оцінки та інформацію про Ваш спосіб життя, а також, щоб обрати найкраще рішення відповідно до Ваших потреб.

 

 

DistSite-FlexLadder

Check your own hearing now
A hearing healthcare professional can tell you if you
have a hearing loss: in the meantime, take this quick self-assessment to screen your own hearing.

Find a hearing healthcare professional
If you think you have a hearing loss talk to the experts.
Locate a qualified hearing healthcare professional
close to you.

Бренд Sonova
Copyright © 2021 Unitron. All rights reserved.