Ukraine
Сайт

Переживання – це віра

Візьміть додому свої слухові апарати, перш ніж приймати рішення про покупку

Звичайно, у Вас виникає багато питань, коли Ви купуєте слуховий апарат. Ось чому ми маємо FLEX: TRIAL. Це дозволяє Вам поносити слухові апарати вдома, щоб  користуватись ними потім у реальному житті, щоб Ви могли бути впевненими в тому, що ті, що Ви оберете, будуть ефективними для Вас

 

   

Спробуйте поносити слуховий апарат, перш ніж придбати його!  
Чи будуть ці слухові апарати працювати на Вас? Чи Ви будете почувати себе в них комфортно? Чи будуть вони справді помітні?

 

Звичайно, у Вас є багато питань, коли Ви купуєте слухові апарати. Ось чому у Нас є FLEX: TRIAL, програма, яка дозволяє Вам носити слухові апарати вдома, перш ніж ви їх купите. Жодних ризиків та зобов'язань! Якщо вони не для Вас, поверніть їх. Якщо вони Вам сподобаються, ми замовимо для Вас пару.

Зробіть впевнений вибір
Слухові апарати FLEX: TRIAL мають вбудовані функції, які дають Нам можливість безпосередньо ознайомитись із ситуаціями в яких Ви знаходились, тобто Вашим слуховим досвідом та враженнями від Вашого слухового обладнання. Тому що чим краще ми познайомимо Вас, тим більш персоналізовані слухові апарати Ви отримаєте.

MoxiFit_SandStorm_Pair_RGB

Спробуйте пару

Ви стурбовані тим, що Ви зобов'язуєтесь купувати слуховий апарат, чи запитуєте, чи Вам сподобається те, що ви чуєте?Програма Unitron FLEX: TRIAL дозволяє приймати рішення вдома та користуватися різними технологіями слухових апаратів.

nanettefitting

Історія Нанетти

Рішення про вибір слухових апаратів може бути емоційним. FLEX: TRIAL з варіантом 'спробуйте, перш ніж купувати', дозволив зрозуміти всю відмінність для Нанетти.

 

Check your own hearing now
A hearing healthcare professional can tell you if you
have a hearing loss: in the meantime, take this quick self-assessment to screen your own hearing.

Find a hearing healthcare professional
If you think you have a hearing loss talk to the experts.
Locate a qualified hearing healthcare professional
close to you.

Бренд Sonova
Copyright © 2021 Unitron. All rights reserved.