Turkey
A Sonova brand

İşitme deneyiminizi zenginleştirin

Aksesuarların işitme deneyimini daha da iyi hale getirdiğine inanıyoruz. Bu nedenle onları, hastaların asıl sorunlarını çözmek üzere tasarlıyoruz. Kullanımın basit olduğundan emin olup hastalarımızın sevdiği doğal ses akışını sağlıyor, böylece her zaman daha anlaşılır dinleme olanağı sunuyoruz.

Aksesuarlarımız hakkında daha fazla bilgi ister misiniz?

Şarj edilebilir kit

Moxi Fit veya Stride M’i kolayca şarj edilebilir bir çözüme dönüştürün.

Herhangi bir Moxi Fit veya Stride M'i şarj edilebilir bir işitme cihazına kolayca dönüştürmek için bu kullanışlı kiti kullanın. Hastalar, kesintisiz dinleme için herhangi bir zamanda çinko-hava pillerini değiştirme esnekliğine de sahiptir.

Unitron_MoxiFitR_Charging_Charger_34Left_LG_RGB_FIN_LR2
uControl_2.0

uControl 2.0 uygulaması

İşitme deneyiminizi uzatın

Hastalar, akıllı telefonlarını, işitme cihazlarını ayarlamak ve performansla ilgili anlık geri bildirimlerini de paylaşmak için kullanabilirler.

Remote control 2

Dinlemeyi özelleştirin

Dinleme deneyimini daha fazla kontrol etmek isteyen hastalar için mükemmel olan Remote Control 2, ses seviyesini ve programlararası geçişi aşamalı ve kolay bir şekilde ayarlamalarını sağlar.

RemoteControl2_LG_low

Remote control

Temel özelliklerden bir tık uzaktasınız

Bu uzaktan kumanda, işitme cihazlarındaki temel özellikleri kontrol etmek isteyen hastalar için idealdir.

unitron-remote-300x300

IIC remote

Geçiş yapın

Bu minik uzaktan kumanda, hastaların rahatça ses seviyesini ayarlamalarına veya programlar arasında geçiş yapmalarına olanak tanır.

micro-cic-remote-300x300
uStream_LG_low

uStream

Görünmez çözüm

Hastalar; cep telefonu, televizyon ve Bluetooth MP3 çalar gibi kablosuz cihazlara bağlanabilmeleri sayesinde stereo ses deneyimi kolayca yaşıyorlar.

uDirect3_LG_low

uDirect 3

Medya aktarımının keyfini çıkarın

Handsfree özelliğine sahip bu şık aksesuar, stereo ses imkanı ve uzun pil ömrü sayesinde cep telefonu, TV, FM alıcısı ve MP3 çalar gibi iletişim ve eğlence cihazlarına doğrudan bağlantı imkanı sunarr.

uDirect2-300x300

uDirect 2

Bağlayın. Kontrol edin ve  Keyfini çıkarın

Bu şık, eller serbest aksesuar cep telefonlarına, TV'lere, FM alıcılarına ve MP3 çalarlara kablolu veya kablosuz bağlantı sağlar. İsteğe bağlı yaka mikrofonu, hastaların uDirect 2'yi bir ceket altında kullanılmasına ve net bir şekilde telefon konuşmalarının keyfini çıkarmasına olanak tanır.

 

uMic-300x300

uMic

Direkt kaynağından dinleyin

Bu kişisel kablosuz mikrofon sistemi, gürültülü ortamlarda hastaların, karşılarındaki kişiyi daha kolay bir şekilde duymalarını sağlar. UMic'i yaka klipsi veya loop ile bağlayın ve uDirect 2 aracılığıyla kablosuz olarak doğrudan her iki işitme cihazına ses gönderin.

uTV 3

TV keyfini yaşayın

uTV3, TV'den gelen sesi doğrudan her iki işitme cihazına aktararak TV izlemeyi seven hastalar için daha keyifli bir deneyim sağlar.

uTV3_with-insert_LG_low

uTV 2

Hayatı daha eğlenceli hale getirin

UTV 2 aksesuarı, sesleri televizyondan, müzik sisteminden ve bilgisayardan doğrudan her iki işitme aletine uDirect 2 yoluyla gönderir. Bu, hastalara ses kontrolü sağlar ve uDirect 2 için bir şarj ve stand görevi  görür.

uTV2-300x300

iCube II

İşitme uzmanları için bir aksesuar

ICube II’yi kullanarak daha hızlı ve kolay kablosuz fitting yapabilir ve böylece hastanız da daha hızlı işine geri dönebilir.

iCube-II_LG_low
smart-control-300x300

Smart Control remote

Daha hassas kontrolün keyfini çıkarın

Bu tam özellikli uzaktan kumanda, hastaların işitme cihazlarında kolayca dinleme konforu ve netlik üzerinde gerçek zamanlı kontrol de dahil olmak üzere çok çeşitli ayarlamalar yapmalarını sağlar.

Bir Sonova Markasıdır
Copyright © 2021 Unitron. Tüm Hakları Saklıdır