Turkey
A Sonova brand
logo

Unitron COVID-19 Bildirisi


Bu zorlu zamanlarda, dünya çapındaki sağlık yetkililerinin COVID-19'un daha da yayılmasını sınırlamalarına yardımcı olmak, çalışanlarımızın refahını korumak ve gerekli işitme sağlığının sürekli olarak sağlanması konusunda Unitron olarak biz de gerekli sorumlulukları alıyoruz.

 

Çalışanlarımızı ve ailelerini, müşterilerimizi, kullanıcılarımızı ve iş ortaklarımızı korumak her zaman olduğu gibi en büyük önceliğimizdir. Aynı zamanda, hayatı kolaylaştırmak ve bu zamanlarda tüm paydaşlarımızı olası zorluklarda desteklemek için proaktif önlemler almaktayız.

 

Discover Next'in lansmanının ertelendiğini üzülerek tekrar belirtmek durumundayız. Yeni bir tarih belirlenince siz değerli paydaşlarımızı da tekrar konuyla ilgili haberdar edeceğiz.

 

Küresel ve lokal aksiyonlarımızı devreye sokuyor ve Coronavirus yayılmasının dünya çapındaki gelişimini sürekli olarak izliyor, durumu ele almak için ilgili yönergelerimizi günlük olarak güncelliyoruz. Sağlık yetkilileri, devlet ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından verilen tavsiyelere harfiyen uyuyoruz.  

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olarak, mevzuat adedine uygun gerekli işitme bakımı ve çözümlerine sürekli erişim sağlamak için de çok çalışıyoruz. Özellikle ileri yaştaki müşterilere karşı yüksek sorumluluğumuzun farkındayız ve bu nedenle çok ciddi önlemler aldık.  

 

İşitme ihtiyacı olan kişilere destek olan çalışanlar, yetkililerin talimatları doğrultusunda çalışmakta ve güvenlik, sağlık ve hijyene azami öncelik vermektedir. Ofislerimizde, üretim tesislerimizde ve mağazalarımızda, halkımızı korumak ve virüsün daha fazla yayılmasını önlemek için katı bir sıhhi tesisat ve güvenlik protokolü bulunmaktadır.

Yetkililerin rehberliği bir konumdan diğerine değiştiğinden, lütfen sorularınızla ilgili lokal Unitron temsilcinize ulaşın. Şirketimiz ve kendini işine adamış ekibimiz, siz değerli iş ortaklarımız ve sizlerin önemsedikleri kişilere sürekli olarak destek olabilmek adına hız kesmeden çalışmaya devam etmektedir.

Bir Sonova Markasıdır
Copyright © 2021 Unitron. Tüm Hakları Saklıdır