Helen Benamore
Adam Julin
Lise Fredriksson

Helen Benamore

Team Leader Customer Service

Helen.benamore@sonova.com

Tel 08-546 20 960

Favoritljud: Mina barns skratt

Adam Julin

Nordic Customer Service Manager

Adam.Julin@sonova.com

Tel 08-546 20 960

Favoritljud: Fotbollspublik

 Sara Uppmark

Customer Service / Repair / ITE

Sara.uppmark@sonova.com

Tel 08-546 20 960

Favoritljud: Havsbrus

Lise Fredriksson
Henrik Stenback
Roland Borg

Lise Fredriksson

Customer Service / Order entry / Returns

Lise.fredriksson@sonova.com

Tel 08-546 20 960

Favoritljud: Små stenar som rullar mot strandkanten

Henrik Stenbäck

Customer Service / Order entry

Henrik.stenback@sonova.com

Tel 08-546 20 960

Favoritljud: Trummor

Roland Borg

Customer Service / ITE

Roland.borg@sonova.com

Tel 08-546 20 960

Favoritljud: Vågornas brus

Erika Kristoffersson
Mona Mehrpoujan
Pelle Eriksson

Erika Kristoffersson

Customer Service / Repair

Erika.kristoffersson@sonova.com

Tel 08-546 20 960

Favoritljud: Min dotters sång

Mona Mehrpoujan

Customer Service / Repair

Mona.mehrpoujan@sonova.com

Tel 08-546 20 960

Favoritljud: Ljudet av havet

Pelle Eriksson

Customer Service / Repair

Pelle.eriksson@sonova.com

Tel 08-546 20 960

Favoritljud: Måljubel i en fotbollsmatch