Latvia
Profesionāļu lapa

Kad man vajadzētu, iegadāties dzirdes aparātus?

Dzirdes speciālists varēs jums pateikt, vai Jums ir dzirdes traucējums. Šeit ir dažas ikdienas zīmes, kas var palīdzēt jums izlemt, vai profesionālam ir nepieciešams pārbaudīt Jūsu dzirdi.

file

Ja jūs atbildējāt "jā", pat uz pāris jautājumiem, iespējams, ka tomēr vajadzētu pārbaudīt Jūsu dzirdi profesionāli.
Un neuztraucieties.  Tas ir viegli.

Vai varu iegadāties dzirdes aparātus nedaudz vēlāk?
Varētu jau vēl pagaidīt, taču šeit ir trīs pamatotas atbildes:

1

Jūsu smadzenes Jums pateiksies.
Jo ilgāk jūs gaidīsiet, jo grūtāk Jūsu smadzenēm pierast pie dzirdes aparātiem un pārzināt dažādas skaņas. Jo ātrāk jūs sāksiet lietot dzirdes aparātus, jo lielākas izredzes jums dos smadzenes, lai pielāgotos un pārzinātu skaņas, kuras jūs kādrreiz nesadzirdēt.

2

Dzīve ir labāka, kad dzirdi labāk.
Nacionālās novecošanas padomes pētījumi liecina, ka, kad cilvēki sāk izmantot dzirdes aparātus, viņi piedzīvo viņu dzīves uzlabošanos, tostarp viņu garīgo veselību, neatkarības sajūtu, sociālo dzīvi un, jā, pat viņu seksuālo dzīvi.

3

Dzirdes traucējums ir saistīts ar demenci.
Saskaņā ar nesen veikto pētījumu, ko veica Johns Hopkins Universitāte un Nacionālais novecošanas institūts, gados vecāki cilvēki ar neārstētu dzirdes traucējumu ievērojami biežāk saslimst ar nekā tie, kas saglabā dzirdi. Precīzi iemesli vēl nav zināmi, bet dzirdes atņemšana var būt pamatcēlonis. Pēc pētnieku domām, vienkārši varētu izmantot dzirdes palīglīdzekļus.

Atrodiet dzirdes veselības aprūpes speciālistu

Ja domājat, ka jums ir dzirdes traucējums, konsultējieties ar ekspertiem. Atrodiet kvalificētu dzirdes speciālistu, kas atrodas tuvu Jums.

Pārbaudiet savu dzirdi tagad

Dzirdes speciālists var pateikt, vai Jums ir dzirdes traucējums: pa to laiku veiciet šo pašpārbaudi, lai apskatīties savu dzirdi.

Sonova zīmols
Copyright © 2021 Unitron. All rights reserved.