Latvia
Profesionāļu lapa

Uzlabojiet esošo dzirdes aparātu jaunā tehnoloģiju līmenī!

 

Tas ir bieži sastopams scenārijs: jūs veicat pirkumu, bet vēlāk vēlēties, lai jums būtu labāks modelis. Tāpēc mums ir FLEX: UPGRADE. Uzlabojot dzirdes aparāusi, nav nepieciešams iegādāties jaunus dzirdes aparātus, vienkāršiat atjauniniet esošos dzirdes aparātus un iztērējiet mazāk!


Kā tas darbojas?

Jūs varat bez maksas izmēģināt jaunu tehnoloģiju līmeni jūsu esošajam dzirdes aparātam. Ja jums patīk tas, ko jūs dzirdat, mēs varam padarīt to par pastāvīgu. Ja jums tas nebūs vajadzīgs, mēs visu atgriezīsim tā, kā tas bija agrāk. Nav riska, nav pienākuma!

 

Ieskats padara to par personisku

Uzziniet savu klausīšanās dzīvesveidu
Jūsu dzirdes aparāti automātiski sekos vides apstākļiem, kur pavadāt laiku, lai mēs varētu patiešām uzlabot Jūsu unikālo klausīšanās dzīves veidu.

 

Novērtējiet savu pieredzi
Mobilajā tālrunī varat izmantot mūsu aplikāciju "My Ratings” , lai ierakstītu par dzirdes aparātu lietošanu visas dienas garumā. Nākama vizītes laikā, mēs apspriedīsimies kopā, lai pārskatītu jūsu vērtējumus un informāciju par jūsu klausīšanās stilu un izmantotu to, lai izvēlētos vislabāko risinājumu Jūsu vajadzībām.

 

 

DistSite-FlexLadder

Pārbaudiet savu dzirdi tagad
Dzirdes speciālists var pateikt, vai Jums ir dzirdes traucējums: pa to laiku veiciet šo pašpārbaudi, lai apskatīties savu dzirdi.

Atrodiet dzirdes veselības aprūpes speciālistu
Ja domājat, ka jums ir dzirdes traucējums, konsultējieties ar ekspertiem. Atrodiet kvalificētu dzirdes speciālistu, kas atrodas tuvu Jums.

Sonova zīmols
Copyright © 2021 Unitron. All rights reserved.