Latvia
Profesionāļu lapa

Pieredze ir ticība

Pirms iegādes paņemiet mūsu dzirdes aparātus mājās

Parasti ir daudz jautājumu, kad jūs pērkat dzirdes aparātus. Tāpēc mums ir FLEX: TRIAL. Tas ļauj izmēģināt mūsu dzirdes aparātus mājās , reālajā pasaulē, lai jūs varētu justies pārliecināti, ka aparāti, kurus jūs izvēlaties, labi Jums der

 

   

Izmēģiniet dzirdes aparātus pirms iegādājaties!  
Vai es dzirdēšu ar dzirdes aparātiem? Vai es jutīšos ērti? Vai viņi patiešām nebūs pamanāmi?

 

Parasti, kad jūs pērkat dzirdes aparātus, rodas daudz jautājumu. Tāpēc mums ir programma FLEX: TRIAL, programma, kas ļauj jums izmēģināt dzirdes aparātus pirms iegādes. Nav riska, bez pienākuma! Ja tie jums neder, atgrieziet tos atpakaļ. Ja jūs viņi patīk, mēs pasūtīsim jums pāri.

Padarīt pārliecinātu izvēli
Dzirdes aparātos FLEX: TRIAL ir iebūvētas iezīmes, kas sniedz tiešu ieskatu jūsu klausīšanās dzīvesveidā un par jūsu iespaidiem dzirdes aparātu lietošanas laikā. Jo labāk dzirdes speciālists to zinās, jo precīzāk būs pieregulēti jūsu dzirdes aparāti.

MoxiFit_SandStorm_Pair_RGB

Izmēģiniet pāri

Vai esat noraizējies par dzirdes aparātu iegādi, domādams, vai jums patiks tas, ko jūs dzirdēsiet?

Unitron FLEX: TRIAL programma ļauj jums izmēģināt dzirdes aparātus mājās un pieredzēt dažādus dzirdes aparātu tehnoloģijas, pirms pieņemt lēmumu.

nanettefitting

Nanetes stāsts

Lēmums par dzirdes aparātu izvēli var būt emocionāls. Pateicoties FLEX: TRIAL, izmantojot opciju "izmēģināt pirms pirkšanas", atvēra Nanettes klausīšanās pasauli.

Pārbaudiet savu dzirdi tagad
Dzirdes speciālists var pateikt, vai Jums ir dzirdes traucējums: pa to laiku veiciet šo pašpārbaudi, lai apskatīties savu dzirdi.

Atrodiet dzirdes veselības aprūpes speciālistu
Ja domājat, ka jums ir dzirdes traucējums, konsultējieties ar ekspertiem. Atrodiet kvalificētu dzirdes speciālistu, kas atrodas tuvu Jums.

Sonova zīmols
Copyright © 2021 Unitron. All rights reserved.