Lithuania
Specialistams

Ar man reikalingi klausos aparatai?

Tik klausos specialistas gali tiksliai nustatyti, ar Jūsų klausa yra sutrikusi. Tačiau yra keletas bendrų simptomų, kurie gali padėti apsispręsti, ar Jums reikia klausos specialisto pagalbos.

file

Jei nors į 4 klausimus atsakėte teigiamai, rekomenduojame Jums kreiptis į klausos specialistą profesionaliam klausos tyrimui.
Nebijokite. Tai paprasta.

Ar galiu atidėti klausos aparatų nešiojimą?
Labai norisi atidėlioti, bet yra trys rimtos priežastys, kodėl to daryti neverta:

1

Jūsų smegenys Jums bus padėkos.
Kuo ilgiau lauksite, tuo sunkiau Jūsų smegenims bus priprasti prie klausos aparatų ir išmokti vėl atpažinti garsus. Kuo anksčiau pradėsite nešioti klausos aparatus, tuo lengviau Jūsų smegenys adaptuosis ir lengviau priims anksčiau girdėtus garsus.

2

Gera klausa – kelias į geresnį gyvenimą
National Council of Aging tyrimo metu nustatė, kad žmonės, nešiojantys klausos aparatus, džiaugiasi geresne gyvenimo kokybe – psichologine savijauta, nepriklausomybės jausmu, socialiniu gyvenimu ir… o taip, net seksualiniu gyvenimu.

3

3. Klausos sutrikimas siejamas su demencija
Naujausi Johns Hopkins University ir National Institute on Aging tyrimai rodo, kad vyresnio amžiaus žmonėms, kurie nesirūpina klausos reabilitacija, demencijos atvejai pasitaikė dažniau. Nors tikslios priežastys dar nėra žinomos, tačiau daroma prielaida, kad tai garsų nesuvokimas gali būti pagrindinė to priežastis. Tyrėjų nuomone, klausos aparatų nešiojimas situaciją gali pagerinti.

Rasti klausos priežiūros specialistą
Jei manote, kad Jūsų klausa sutrikusi, pasitarkite su klausos priežiūros specialistu. Pasirinkite arčiausiai Jūsų esantį specialistą.

Pasitikrinkite klausą
Tik patyręs klausos specialistas gali tiksliai nustatyti Jūsų klausos sutrikimo lygį. Mes siūlome atlikti klausos testą pradiniam savo klausos įvertinimui.

SONOVA prekinis ženklas
Copyright © 2021 Unitron. All rights reserved.